Dünya turizm profesyonellerinin bir araya geleceği FSUMMIT’in hijyen sponsoru Diversey oldu!

25.03.2021 - Perşembe 16:40

Dünyanın hijyen devi Diversey, insanların özgürce yaşamlarını sürdürebildiği, sağlıklı ve güvenli bir dünya olmasına katkı sağlamak vizyonuyla hijyen ihtiyacı duyan tüm sektörlere destek olmaya devam ediyor. Diversey, dünya turizm profesyonellerinin yeni buluşma noktası olacak olan 1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT’in hijyen sponsoru oldu.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Antalya Sanayi Organize’nin ve STK’ların destek verdiği,
 7-8 Mayıs tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan FSUMMIT, ağırlama sektörünü tüm yönleriyle ele alacak ve sektörün lokal ve global yatırımcılar ile yöneticilerin de bulunduğu tüm paydaşlarını bir araya getirecek.

Diversey’in hijyen koruması altında olan zirvede “Ağırlamada Farklılaşma” işlenecek

Hayatın her alanında olduğu gibi hijyenin de önem taşıdığı belirli konu başlıklarının kapsayıcı şekilde ele alınacağı zirvede, “Ağırlamada Farklılaşma” teması işlenecek. Post-pandemide yeni normal düzen, dünyadaki yenilikler, trendler, sürdürülebilirlik, yatırım planları gibi konuların ele alınacağı, ilk kez düzenlenecek olan FSUMMIT’in hijyen ihtiyaçları, bir asırlık deneyimi ve uzmanlığıyla dünyanın hijyen devi olan Diversey’e emanet olacak. 

“Fayda sağlayabileceğimiz her alanda yer almak birinci önceliğimiz”

Diversey Türkiye Kafkasya Orta Asya Profesyonel İş Birimi Lideri Eray İsmail Özgüç, FSUMMIT hijyen sponsorluğuna dair; “Yerli, yabancı birçok yatırımcının, işletmecinin, gastronomi profesyonellerinin tecrübelerine, fikirlerine tanıklık edilebilecek, iş dünyasında farklılık yaratacak olan bu zirvenin hijyen sponsorluğunu üstlenmekten memnuniyet duyuyoruz. Dünyamız COVID-19 pandemisi sebebiyle zor günler geçirmeye devam ediyor, hijyenin her şeyin önünde tutulması gereken bugünlerde Diversey olarak fayda sağlayabileceğimiz her alanda sağlıklı ve güvenli bir dünya sağlamak vizyonumuzla ve son teknoloji ürünlerimizle yer almak birinci önceliğimiz. Bu bağlamda, ilk kez düzenlenecek olan ve uzun soluklu olmasını temenni ettiğimiz 1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT için hijyen açısından tam destek sağlayacak olmak bizim için büyük önem taşıyor. Hijyen sponsorluğumuzun yanı sıra zirvede, “Ağırlamada Farklılaşma” konusunda sektörün sorunlarına çözüm sunabilmek adına geliştirdiğimiz hijyen programlarını da aktaracağız.” ifadelerini kullandı.

Otellerde her şey dahil sistem, butik oteller, şehir otelleri, çiftlikler, turizm destinasyonlarında restoranlar, gıda tedarik zincirleri ve seyahat acenteleri gibi ağırlama sektörünü oluşturan önemli yapı taşlarının derinlemesine ele alınacağı FSUMMIT, dünyadan ve Türkiye’den yatırımcıların, işletmecilerin, gastronomi profesyonellerinin öykülerine ve deneyimlerine ev sahipliği yapacak.

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ