Kotex sponsorluğunda Fox ekranlarında yer alan “Kadının Eseri” ilham veren konuklarını ağırlamaya devam ediyor

01.07.2021 - Perşembe 15:30

Kotex’in sponsor olduğu, yapımını Provizyon Medya, sunuculuğunu ise Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği program “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te FOX izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Programın her bölümünde, hayatları boyunca karşılaştıkları zorlukları aşıp hayallerini gerçekleştiren farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerine odaklanılıyor. 

Kotex, “İsterse yapar” diyerek kadına her daim cesaret vermeyi hedefleyerek, programın sponsorluğunu üstleniyor ve güçlü kadın hikayeleriyle daha fazla kadına ilham olabilmeyi amaçlıyor.

Ersoy’un farklı alanlarda başarı göstermiş kadın konuklarını ağırladığı ve yolculuklarını samimi bir atmosferde izleyicilere aktardığı programda, tanınmış konuklar da kişisel hikayelerini izleyicilerle paylaşıyorlar.

27 Haziran Pazar günü “Kadının Eseri” stüdyosuna konuk olan başarılı sunucu Özge Uzun’un ve Soma Kadın Kooperatifi Kurucu Başkanı Sinem Say’ın açıklamaları programa damga vurdu.

 

“ACIMIZI DİNDİRMEK, İÇİMİZDEKİ ATEŞİ SÖNDÜRMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Soma’da meydana gelen maden faciasından sonra Soma’daki kadınlara umut olmak adına atölye kuran, kadınlara istihdam sağlayan Soma Kadın Kooperatifi Kurucu Başkanı Sinem Say, ilk başlarda atölyeyi kurarken karşılaştıkları zorlukları, kadınlara nasıl omuz olduklarından bahsetti.

Acılarını dindirmek ve içlerindeki ateşi söndürmek amacıyla yola çıkan kadınlar, “yapamazsınız” diyenlere kulak asmadı, yeteneklerine ve kadınların birlikte çok şey başarabileceklerinin gücüne inandılar.

“OYUNCULUK İÇİMDE UKDEDİR”

Kadının Eseri”nde aslında oyuncu olmak istediğini açıklayan Özge Uzun, bu isteğinin günümüzde hala devam ettiğini ve aslında haberci olacağını hiç tahmin etmediğini belirtti.

 

“ÇALMADIĞIMIZ KAPI KALMADI”

Yıllar önce Soma’da atölye kurmak için yola çıkan Sinem Say, beraber yola çıktığı kadınlarla beraber çalmadık kapı kalmadığını, kimselerin onlara inanmadıklarını dile getirdi. Hiçbir zaman pes etmediğini dile getiren SayFOX’un “Hayran Olunacak Kadınlar” projesinin kendileri için bir dönüm noktası olduğunun ve bu projenin Türkiye’ye güçlerini gösterdiğinin altını çizdi.

Özge Uzun ve Sinem Say umutlarıyla, hayalleriyle, azimleriyle milyonlarca kadına ilham oldular…

 

Hedeflerine ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren başarılı kadınların cesaret veren hikayelerinden oluşan “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te FOX’ta.

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ