Polisiye Sevenler Ekran Başına: Unforgotten geri dönüyor!

02.03.2021 - Salı 19:00

İngiliz drama kanalı BBC First sürükleyici ve heyecan dolu içerikleri ekranlara taşımaya devam ediyor. Bilim kurgudan polisiye bol öldüllü ve farklı türlerde usta yetenekleri buluşturan kanal, Mart ayında heyecanı bir üst noktaya taşıyor. En çok izlenen suç dramalarından Unforgotten, yeni sezonuyla 18 Mart Perşembe günü saat 21:00’da Digitürk 114. ve Tivibu 143. kanalda yayınlanacak. Geçmişten geleceğe bir suça dair tüm detayları işleyen bu yapım, içerdiği güçlü mesajlarla polisiye severlerin yüzlerini güldürecek.

 

Esrarengiz cinayetlerin etrafında, farklı karakterlerin yaşamlarını konu alan yapım, suç ögeleri arasında psikolojik çözümlemelerle olaylara derinlik katıyor. Çözülemez sanılan karmaşık cinayetlerin yanı sıra karakterler arasındaki çapraz örüntüler dizinin temposunu hiç düşürmeden ilerlemesini sağlıyor. 

Nicola Walker ve Sanjeev Bhaskar'ın rol aldığı BAFTA ödüllü suç dram dizisi, dördüncü sezonda ise yeni gizem perdelerini aralıyor. Yeni sezonda Dedektif Cassie Stuart ve Dedektif Sunny Khan polis teşkilatıyla kaygı verici bağlantıları olan bir vakaya atılıyor. Cassie ve Sunny’in hurdalıkta bir ceset bulmasıyla, soruşturma her biri 1989 yılındaki hukuk ve polis eğitimiyle bağlantısı olan dört şüpheliyi ortaya çıkarıyor. Hayatları o dönemden bu yana farklı yönlere ilerlermiş olan şüphelilerin bazıları gittikçe zenginleşirken bazıları ise sıkıntılı günler geçiriyor. Dedektifler soruşturmanın daha da içine doğru çekilirken ortaya çıkardıkları gerçekler onları ummadıkları bir duruma sokuyor. Polis teşkilatına gerçekten güvenilebilirler mi? Dedektifler gerçeğin peşinde koşarken o tehlikeyi çizgiyi aşacaklar mı? Cevabı öğrenmek için takipte kalın.

 

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ