Rachel Araz ve Simay Kamer mağaza ziyareti yaptı, müşteriler için kombinler yarattı

03.03.2021 - Çarşamba 08:10

Renkli, enerjik ve eğlenceli dünyasını Atasay iş birliğiyle Rachel Araz x Atasay” kapsül koleksiyonuna yansıtan sosyal medyanın sevilen yüzü Rachel Araz, Simay Kamer ile birlikte Atasay’ın Emaar Square AVM’deki mağazasını ziyaret etti. Koleksiyonun büyük ilgi görmesinden dolayı büyük mutluluk yaşayan Rachel Araz, Simay Kamer ile birlikte mağazayı ziyaret eden müşterilerle sohbet etti ve rengarenk kombinler yarattı. 

Atasay mağazasını Simay Kamer ile birlikte ziyaret eden Rachel Araz, kolye, küpe, yüzük, şahmeran, bileklik ve saç aksesuarlarından oluşan kapsül koleksiyonu yakından inceledi. Rachel Araz da çanta, kalp ve kiraz gibi figürlerin yanı sıra rengarenk taşlar, harfli yüzükler, çoklu kolyeler ve yıldızlardan oluşan mücevherler arasında seçim yapmakta zorlananların imdadına yetişti ve onlarla birlikte kombin denemeleri yaptı.

Atasay mağazasındaki diğer ürünleri de Simay Kamer’in rehberliğinde inceleyen Rachel Araz, “Bugün burada olmak çok heyecan verici. Atasay’ın tasarım ekibiyle birlikte titizlikle çalıştığımız mücevherlerimizin beğeniyle karşılandığını görmekten mutluyum. Tüm parçalarda en sevdiğim ve vazgeçemediğim figürler var. Koleksiyon ile ilgili çok pozitif dönüşler alıyoruz. Yurtdışından bile sipariş aldığını öğrendim ve çok mutlu oldum. İlgi gösteren herkese çok teşekkürler” dedi.

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ