Tepe Home’dan Ücretsiz Mimari Danışmanlık Hizmeti ve Çok Daha Fazlası

03.05.2021 - Pazartesi 12:00

Dijital dönüşüm sürecini hızlandıran Tepe Home, her geçen gün müşterilerinin alışveriş deneyimlerini iyileştirmeye ve daha ayrıcalıklı kılmaya yönelik yeniliklere imza atıyor. Tepe Home, müşterilerine özel ve ücretsiz olarak sunduğu mimari danışmanlıkla hizmet seviyesini bir üst boyuta taşıyor. 

 

Tepe Home mimarları, Tepe Home’a özel geliştirilen Rapid Render programını kullanarak müşterilerin evlerini onlarla beraber dekore ederken kafalarındaki sorulara da net cevaplar verebiliyor. Rapid Render ile müşteriler, kendi evlerinin plan ve ölçülerine göre oluşturulan alanda ürünlerin nasıl duracağını 3 boyutlu olarak görme imkanına sahip oluyor. 

Evlerini yeni dekore edenlerin aklına en çok takılan ‘Acaba bu mobilyalar evimde nasıl durur? Evime sığar mı?   Renk uyumu nasıl olur?’ gibi endişelere son vermek için yola çıkan Tepe Home, Rapid Render programını kullanarak bütün soru işaretlerini gidermeyi amaçlıyor.  Satın almadan ürünlerin hayal ettikleri mekânlarda nasıl duracağını gösteren program, ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti kapsamında müşterilere sunuluyor. Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan uygulamayı şu sözlerle anlatıyor: “Tepe Home mağazalarında ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti vererek müşterilerimize kendilerini özgür ve mutlu hissedecekleri yaşam alanları oluşturmaya çalışıyoruz.  Bunu yaparken müşterilerimizin isteklerini referans alıyoruz. Neye ihtiyaçları var tespit edip ona göre hizmet veriyoruz. Hayata geçirdiğimiz bu uygulamamız müşterilerimizin alışverişlerini gönül rahatlığı ile yapmalarını sağlıyor. 3 boyutlu taranarak uygulamaya yüklediğimiz ürün gamımızı, Rapid Render programızı kullanarak, istenilen mekana, istenilen renk ve kombinasyonla yerleştirebiliyoruz.” 

Süreç Nasıl İşliyor? 

Çapan, sürecin işleyişine dair ise şunları söyledi: “Müşterilerimiz online mağaza üzerinden veya telefonla mimarlarımıza ulaşarak mimari destek alabilecekleri gibi; mağazamıza gelerek ürünlerin yaşam alanlarında nasıl durabileceğini de görebilirler. Evlerinin ölçüleri ve alanları hakkında bilgi aldıktan sonra yaşam alanlarını mimarımız ile beraber tasarlayabilirler. Akıllarına takılan tüm soruları sorabilir, tavsiyeler alabilirler. Bu yeni uygulamamızı deneyimlemek isteyen bütün konuklarımızı mağazalarımıza bekliyoruz.”

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

YORUM YAZ